Záclony mají svoje nezastupitelné místo v každém interiéru.

Rozptylují světlo přicházející z venku, zlepšují akustiku v místnosti a především dotvářejí spolu s nábytkem celkové vyznění interiéru. Proto máme pro Vás připraven široký sortiment různých druhů záclon od žakárových, přes organzy či voály.
Do každého okna najdeme tu pravou.

Záclony jsou důležitým dekorativním prvkem. Společně s vytvořením komfortní atmosféry v místnosti příjemně rozptylují světlo. Jemné stínění brání pohledu do interiéru zvenčí a zvýší i pocit soukromí. Nabízíme vám záclony pro jakýkoli typ interiéru. Záclony můžete vybírat v hladkém elegantním zpracování, ale také doplněné zdobením, nápadným řasením, nebo nepravidelně vedeným zakončením. Praktické záclony můžou využívat olověnou šňůrku ve spodním lemu, výborně tak splývají a drží si tvar. Společně se širokou nabídkou výšek i variant zpracování vám nabízíme i ušití na míru. Pomůžeme vám dokonale doladit váš byt. Záclony pro střešní okna, rohová nebo atypicky velká zajistíme přesně podle vašich požadavků a představ.

PŘÍKLADY REALIZACÍ firmou BYTOVÝ TEXTIL Marie Bártová

IMG_0039
IMG_1485
IMG_1909
IMG_1971
IMG_1880
IMG_1970
záclona 4
záclona 3
záclona 2
záclona 1

Záclony České Budějovice

záclona české budějoviceV nabídce bytového textilu záclony vždy zaujímají přední poptávané položky. Patří k samozřejmému vybavení každé domácnosti, jsou v naší zemi krásnou tradicí. Správným výběrem materiálu a vzoru můžete doslova čarovat s laděním celého interiéru. Záclony jsou výrazným dekoračním prvkem, ale mají i svou funkci praktickou. Svým designem a hustotou vláken se podílí na rozptýlení světla a zlepšují akustiku místnosti..

Záclony a jejich vzory, barvy, materiál

záclony české budějoviceSnažíme se naši nabídku neustále doplňovat moderními vzory, výraznými barvami, ale i nápaditým řešením zakončení. Samozřejmě necháváme prostor i osvědčené klasice a dlouhodobě oblíbeným typům. Ve všech standardních délkách můžete vybírat z různých druhů záclon od žakárových, přes organzy či voály. Nezapomínáme i na roztomilé dětské vzory s oblíbenými motivy. Každá místnost u nás najde originální a půvabné řešení. Upozorníme vás na zajímavé kombinace materiálů i vzorů. Pomůžeme vám najít tu nejkrásnější kombinaci. Nebojte se změn a osvěžte váš byt novým dekorem.

Záclony zpříjemní každý interiér

zaclony01Záclona nemusí být výhradně bytovým doplňkem domácnosti. Zpříjemněte si i své pracovní prostředí. Vaše kancelář, čekárna, ordinace budou rázem působit úplně jiným dojmem. Nalaďte své klienty vlídnou atmosférou, dodejte vašemu interiéru dotek komfortu.
Při zařizovaní jakéhokoli interiéru myslete i na budoucí výhled. Plocha okna je dominantou každé místnosti. Zvolený vzor, barva i vymodelování záclony výrazně přispějí k celkovému dojmu. Záclonou můžete okno nápaditě orámovat, doplnit sezonními motivy, nebo naopak jen nenápadně doladit k okolnímu vybavení. Rádi vám pomůžeme vybrat zajímavý typ. Jsme si jisti, že naše nabídka zahrnuje výhradně vysoce kvalitní materiály s velkou odolností vůči UV záření. Všechny záclony se velmi snadno udržují a dobře se s nimi pracuje. Záclony České Budějovice uspokojí i velmi náročné bytové designéry.