Naše nabídka zahrnuje všechny klasické typy žaluzií.

V našich prodejnách nabízíme veškerý bytový textil. Rádi vám pomůžeme s výběrem, poradíme a doporučíme nejvhodnější typy materiálů i barevné kombinace. Abychom našim zákazníkům mohli zajistit opravdu veškeré služby v úpravě interiéru – zařadili jsme do sortimentu i velmi často poptávané žaluzie České Budějovice.

Žaluzie patří k nejoblíbenější stínící technice. Na výběr vám dáváme klasické hliníkové, ale i plastové nebo dřevěné zpracování. Barvou žaluzií můžete podtrhnout vzhled místnosti, pracovat s barevným kontrastem nebo naopak volit jemné a decentní stínění. Žaluzie nabízí možnost libovolně regulovat úroveň zastínění. Zvyšují pocit soukromí, rozptylují světlo a v případě plného clonění také výrazně tlumí venkovní hluk. Společně s bohatým portfoliem barev a typů žaluzií vám nabízíme odborné poradenství. Na vaše přání provedeme přesné zaměření i následnou instalaci.
Naše nabídka zahrnuje všechny klasické typy žaluzií. Podle systému montáže je dělíme do kategorií – klasické horizontální žaluzie a vertikální žaluzie. V obou typech provedení vám můžeme předložit skutečně pestrý vzorník barev i použitých materiálů. Záleží jen na očekávaném využití a efektu, který chcete tímto stínícím prvkem dosáhnout.

PŘÍKLADY REALIZACÍ firmou BYTOVÝ TEXTIL Marie Bártová

IMG_20150615_154510
IMG_20150618_152829
IMG_20150615_154324
IMG_20150615_154419

Vertikální žaluzie

žaluzie České Budějovice jsou hojně využívány v kancelářích, čekárnách a dalších veřejných prostorách. I velmi nenápadná barva dokáže účinně odklonit přímé sluneční světlo. Vertikální žaluzie nabízí navíc i možnost efektně pracovat s rozdělováním prostoru. Jednotlivé sekce je možné libovolně stahovat, členit. Polohování lamel umožňuje navodit příjemné osvětlení v kterékoli denní době. Plocha žaluzií nechává působit i strukturu materiálu a barvy. Využití je skutečně variabilní a záleží jen na vaší představě.

Horizontální žaluzie

žaluzie české budějoviceHorizontální žaluzie jsou trvale oblíbené zejména pro clonění v oknech a skleněných stěnách. Montáž je jednoduchá a i zde je velkou výhodou rozličnost využití. Horizontální žaluzie mohou být vytaženy a nenápadně splynou s rámem okna, nebo naopak velmi rychle vytvoří bariéru proti slunci i viditelnosti do místnosti.
Jsme schopni vám dodat kompletní stínící systém přímo na míru. Naše služby zahrnují i osobní zaměření přímo u vás a následnou montáž. Postaráme se o kompletní dodávku. Montáž provádí zkušený pracovník a na místě vás i poučí o správném způsobu údržby.
Snažíme se našim zákazníkům vždy poskytnout co nejvíce možností k vybavení interiéru. Jsme si jisti, že žaluzie České Budějovice budou elegantním a zároveň praktickým řešením i pro váš byt či kancelář.